Blana-forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Blana-forum

Forumul serverului Blana.toolz.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ne-am mutat! INCEPAND DE ASTAZI NE GASITI PE NOUL FORUM: WWW.BLANA.TK Sunt multe surprize acolo
Ora Romaniei
Blana.toolz.ro

 

 Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
simonaik




Mesaje : 4
Puncte : 9930
Data de inscriere : 17/10/2010

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyLun Oct 18, 2010 10:39 pm

Deschid acest topic pt a face reclamatie "adminului" M <3 R pt k ma acuzat de cod si cel putin eu nici nu am intrat pe sv nici prin gand nu mia dat mai ales ca vreau si admin si mai tin si redirectele dar in fine nu mai conteaza decide owner-ul lol! lol! lol! (acuzat pe nedrept)
Sus In jos
-Hs-M <3 R

-Hs-M <3 R


Mesaje : 10
Puncte : 9941
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 34
Localizare : Pantelimon

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyLun Oct 18, 2010 10:46 pm

=)))) sincer devi comica Smile) era Ip de romtelecom (Ai romtelecom)

1 - nu exista adminu M <3 R
2 - ai deschis topicul asta total aiurea,probabil sa devi "cunoscuta"
3 - deci 3 si cel mai important e faptul nu fac ceva pana nu sunt sigur.Sunt foarte sigur ca erai tu deoarece cum am mai spus... te stiu de cand ai inceput sa joci CS si iti stiu stilul de joc FB.Si cand jucai pe Hell cu alte nume stiam ca esti pt ca te vedeam cum te "misti" cum joci etc.




Sus In jos
Preotul




Mesaje : 14
Puncte : 9998
Data de inscriere : 16/09/2010

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyMar Oct 19, 2010 2:27 am

Acum ne certam pentru atat?
Va rog gata cu chestii de astea . Vreau sa va respectati ce naiba:\
Sper ca inchidem subiectu asta.
Sus In jos
Masty




Mesaje : 5
Puncte : 9925
Data de inscriere : 19/10/2010

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyMar Oct 19, 2010 4:24 am

M < R te rog eu tu ai grija de treburile tale laso pe Simona ca nu cred ca ti-a gresit cu ceva uite tine cont de prietenia noastra si numai te baga tu peste ea ca nici ea nu te-a acuzat pe tine nicio data, Ia aduti aminte cand striga DumySer pe Hellzone ca tu ai cod si avea si demo ia mai aduti aminte de Simo ce zicea ea atunci...iti spun tot eu ca nu a interesato pe ea de felul in care joci tu asa ca mai bine vedeti de treaba ta si laso si pe ea sa isi traiasca visul de admin cu respect Mastanel PT Alexie se stie Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
GreeN`Kid




Mesaje : 36
Puncte : 10035
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 31

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyMar Oct 19, 2010 4:28 am

Gata cu Certurile astea pe aici.
Nu ii aici sectiunea de Certuri.
Respectativa toti si veti fi respectati.
Sus In jos
GreeN`Kid




Mesaje : 36
Puncte : 10035
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 31

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyMar Oct 19, 2010 4:31 am

Mastanel termina cu limbaju vulgar asupra lu Alexie pe server.
Ca vrei primi ban.

Respecta si vei fi respectat
Sus In jos
Masty




Mesaje : 5
Puncte : 9925
Data de inscriere : 19/10/2010

Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R EmptyMar Oct 19, 2010 11:25 pm

Imi cer scuze pentru cuvintele alea dar el a inceput nu trebuia sa procedeze asa mai ales ca are functia pe care o are si appo imi schimb ip in 30 de secunde daca e vb de ban dar sa se potoleasca si jur k nu mai injur
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R   Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R Empty

Sus In jos
 
Reclamatie >>simo<< catre asa zisul admin M <3 R
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie admin uscatu
» Reclamatie pt un admine
» Reclamatie
» Reclamatie
» Reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blana-forum :: Blana.Toolz.Ro :: Reclamatii-
Mergi direct la: