Blana-forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Blana-forum

Forumul serverului Blana.toolz.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ne-am mutat! INCEPAND DE ASTAZI NE GASITI PE NOUL FORUM: WWW.BLANA.TK Sunt multe surprize acolo
Ora Romaniei
Blana.toolz.ro

 

 Sa intamplat o intamplare :))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Masty




Mesaje : 5
Puncte : 9925
Data de inscriere : 19/10/2010

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMar Oct 19, 2010 4:38 am

As vrea in primul si in primul rand sa il salut pe majestatea sa Alexie si akm sa trec la reclamatie........
Eram in seara zilei de 17 oct 2010 pe serverul asta no1 pe harta aim_map omoram si eram omorat dar odata ramasesem eu cu inca un player, Alexie murise primul pt k asa se intampla la jucatori astia buni:)) mor la inceputul rundei si se saturase de asteptat dupa mine vezi doamne si incepe sa imi arda slap dupa slap pana mi sa acrit automat prima mea intrebare a fost daca a mai fost admin (abatere de la subiect pentru cunoscatori Redy si Sovieticul mai facea asa pe Hell erau bucurosi ca isi indeplinisera visul de a deveni admin) el gata doamne a inceput sa isi arate puterile in fata mea imi da ban imi da destroy dar mah NARAVASULE nu ai ce sa imi faci daca vreau sa intru sa te injur pot sa o fac la 30 de secunde dupa ce imi dai tu destroy asa ca nu rezolvi nimic decat sa te alegi cu niste injuraturi si uite sa nu zici tu ca este Mastana al dracu iti dau ocazia sa ne impacam si nu este greu deloc trebuie doar sa iti ceri scuze si gata promit ca nu ma mai leg de tine nicio data pentru ca pur si simplu nu arati nimanui nimic decat ca suferi de owner si asta o sa iti dauneze mah copile sa stii.
Hai gata cu cearta cu respect Mastana... Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
Masty




Mesaje : 5
Puncte : 9925
Data de inscriere : 19/10/2010

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMar Oct 19, 2010 4:40 am

Apropo stiu ca nu are nimeni ce sa iti faca pt ca este serverul ta dar te rog doar sa nu stergi topicul ca sa vada lumea ca esti un baiat bun si stii sa iti recunosti greselile si atunci toata lumea o sa aiba de castigat..........
Sus In jos
Preotul




Mesaje : 14
Puncte : 9998
Data de inscriere : 16/09/2010

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMar Oct 19, 2010 8:21 pm

Nu , nu este srv lui.Smile
el a fost unu din owneri pe vremea cand platea acum nu mai e.
Si asteptam sa vedem ce are de zis si el.Smile
Multumim pentru ca ne-ai anuntat.
Sus In jos
Alexie




Mesaje : 45
Puncte : 10057
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMier Oct 20, 2010 2:12 am

cum spui tu maiestatea ta nu ti-am dat slap din simplu motiv ca ma plictiseam sau ca doream sa sufar de admin ...ti-am dat slap deoarece playerul de la echipa adversa vorbea cu mine la microfon si mi-a spus ca ai injurat Smile. Dupa ai inceput sa ma injuri si normal ca te-am ars ...

Si daca a fost cumva vina mea si am gesit si nu am inteles bine , ceea ce vom afla dupa ce il intrebam pe playerul respectiv , imi pare foarte rau .



Preotule , stai flex ca fac rost de bani si platesc din nou nu renunt Smile
Sus In jos
Masty




Mesaje : 5
Puncte : 9925
Data de inscriere : 19/10/2010

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMier Oct 20, 2010 3:48 am

Hmmmm sincer nu imi aduc aminte sa fi injurat atunci inainte de chestia cu slapurile si appo ca am fost si eu admin daca un player injura ii dai llama sau gag in functie de gravitatea limbajului si hai sa fim sinceri nu mi-ai dat ca am injurat ia aduti aminte mi-ai dat cateva slap-uri si te-am intrebat de ce imi dai si tu de colo ai zis ca ce stai dupa mine in fine hai sa lasam cearta asta ca este inutila....
Sus In jos
Alexie




Mesaje : 45
Puncte : 10057
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea

Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) EmptyMier Oct 20, 2010 2:33 pm

nu e cearta :-?? tu ai facut reclamatia eu iti dau toate raspunsurile necesare Smile mi-am cerut si scuze si ti-am dat slap pentru ca ai injurat , daca iti dadeam gag/llama si dadeai retry eram nevoit sa-ti dau ban ... crede-ma ca nu ma tin de prostii , nu am nici un motiv.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa intamplat o intamplare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Sa intamplat o intamplare :))   Sa intamplat o intamplare :)) Empty

Sus In jos
 
Sa intamplat o intamplare :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blana-forum :: Blana.Toolz.Ro :: Reclamatii-
Mergi direct la: