Blana-forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Blana-forum

Forumul serverului Blana.toolz.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ne-am mutat! INCEPAND DE ASTAZI NE GASITI PE NOUL FORUM: WWW.BLANA.TK Sunt multe surprize acolo
Ora Romaniei
Blana.toolz.ro

 

 Reorganizare/Redesign Site

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
-Hs-L!nux




Mesaje : 16
Puncte : 9944
Data de inscriere : 16/10/2010

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 12:08 am

Asa cum am vorbit acum cateva zile si s-a hotarat ca forumul sa fie modificat as vrea sa stiu care ar fi denumirea noului forum? Veniti aici cu propuneri(site-ul va fi sub forma www.nume.tk - momentan).

Veniti si cu idei de teme/logo-uri asupra noului forum.
Ce script doriti sa folosim: phpbb sau vbulletin
Orice informatie pentru a face din noul forum unul interactiv si atractiv va fi folositoare!.
Sus In jos
Alexie




Mesaje : 45
Puncte : 10055
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 2:16 am

Ma bucur ca ai facut acest topic .
Eu as propune sa folosim o platforma de vBulletin daca se poate , daca nu putem folosi si phpbb(1/2/3/4).
Ca si tema ar fi bine sa gasim/facem ceva de iarna :-? , dar sa fie legat si de "cs".

Logo inca incerc sa ma gandesc la unul sau sa gasesc pe cineva sa ne ajute cu un logo
Sus In jos
-Hs-L!nux




Mesaje : 16
Puncte : 9944
Data de inscriere : 16/10/2010

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 2:19 am

Alexie a scris:
Ma bucur ca ai facut acest topic .
Eu as propune sa folosim o platforma de vBulletin daca se poate , daca nu putem folosi si phpbb(1/2/3/4).
Ca si tema ar fi bine sa gasim/facem ceva de iarna :-? , dar sa fie legat si de "cs".

Logo inca incerc sa ma gandesc la unul sau sa gasesc pe cineva sa ne ajute cu un logo

ok..si denumire?
Sus In jos
Alexie




Mesaje : 45
Puncte : 10055
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 2:22 am

Poi denumire 8-| , avem deja serverul cu un anumit dns , cred ca ar trebui sa pastram denumirea "Blana.tk" e valabil ?
Sus In jos
Alexie




Mesaje : 45
Puncte : 10055
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 3:34 pm

Scuzati nesimtirea mea de a face dublu post, dar cand incepem sa lucram la noul site , daca incepeti inainte de vineri nu va voi putea ajuta cu nimic , dar daca incepem sa-l facem weekend-ul acesta pot sa va ajut cu ce stiu si eu Very Happy
Sus In jos
-Hs-L!nux




Mesaje : 16
Puncte : 9944
Data de inscriere : 16/10/2010

Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site EmptyMier Noi 10, 2010 5:54 pm

desi vbulletinul imi place mult mai mult as opta pentru un phpbb pentru ca o sa isi prinda multi urechile in vbulletin.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reorganizare/Redesign Site Empty
MesajSubiect: Re: Reorganizare/Redesign Site   Reorganizare/Redesign Site Empty

Sus In jos
 
Reorganizare/Redesign Site
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blana-forum :: Organizare generala :: Organizare forum-
Mergi direct la: